Güvenli
Çalışmak İçin
Yüksek
Performans
Verimli Üretim..

ÖZYILMAZ MAKİNA olarak; 1985 yılından itibaren sahip olduğumuz deneyimli kadromuz ve güçlü şirket yapımız ile, Ayakkabı Taban sektörüne uzun yıllardır hizmet etmekte ve bugün 50 ülkeye ihracat yapmaktayız.

Dostlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin beklentilerini karışlamak için sürekli olarak ürünlerimizi yenilemekte değişen şartlara uygun olarak geliştirmekteyiz.

Türkiye’de dünya standartlarında taban makinesi üretme hedefine uygun yapılanan şirketimiz, bunun ilk şartı olan üretim tesisimizde teknolojik makine parkurumuzun alt yapısını tamamlamış bulunmaktadır.

Temennimiz yakın gelecekte Türkiye pazarının ihtiyaç duyduğu bu alandaki üretim eksikliğini gidermek, dışa bağımlılığı azaltmak ve dış piyasalarda da söz sahibi olmaktır. Sahip olduğumuz bu anlayış ile Türkiye’de ve Dünyada var olan taban sektörünün tüm makina ihtiyaçlarının tedarikçisi olmaya hazırız.

40 Yılı Aşkın Deneyimimizle

Dünya standartlarında üretim ilkemiz, CE sertifikalı üstün teknolojiye sahip üretim sistemlerimizle hızla büyüyor, üretiyor ve ihraç ediyoruz..